Vestuvių šventė – tarsi mažytis rojaus kampelis, simbolizuojantis amžiną, nesibaigiančią dviejų žmonių meilę. Jam sukurti reikalingas atitinkamas pasiruošimas, kuris dažniausiai tenka jauniesiems. Mes, profesionali „Food Stories“ komanda, siūlome pilną vestuvių maitinimo paslaugų paketą tam, kad jaunieji turėtų kuo mažiau rūpesčių, ar tiesiog daug problemų išspręstų vienu telefono skambučiu mums.
Paruošime malonumus akiai ir gomuriui jūsų vestuvių šventėje, pasirūpindami visapusiška maisto ruoša bei puošyba, nuo delikačių užkandžių, karštų patiekalų iki desertų ir vestuvinio torto. 
 
Aptarnaujame šventę, atsivežame visus reikalingus indus bei stalo tekstilę. Ir čia dar ne viskas! Patiekalus papuošiame, atsižvelgdami į bendrą vestuvių stilių. Gamindami desertus, deriname juos prie šventės spalvų. Profesionaliai dekoruojame stalus, šventės vietą ir netgi sukuriame nuotakos puokštę. Mums ne naujiena stilingos, prašmatnios vestuvės, kurioms reikia ypatingos išmonės ir patirties maisto ir dekoro srityse. Gražiai apjungiame šias abi dalis. 
 
Kad išlaisvintume jaunuosius nuo daugybės rūpesčių, galime pasiūlyti šventės vietą, sodybą ar vilą. Bendradarbiaujame su daugybe sodybų ir žinome, kaip kiekviena atrodo, kokius patogumus siūlo, kiek svečių gali sutalpinti.
Nuomai galime pasiūlyti ir mūsų partnerių kėdes, stalus, palapines, paviljonus.
 
Kadangi esame aptarnavę daugybę vestuvių, turime sukaupę profesionalių fotografų, šventės vedėjų kontaktus ir galime palengvinti užduotį kaip išsirinkti, rekomenduodami pačius geriausius.
 

Mūsų tikslas – suteikti kuo daugiau kokybiškų paslaugų iš vienų rankų, kad jaunieji turėtų mažiau rūpesčių ir galėtų pasinerti į šventės sūkurį.

 

________________

tel.+370 659 07077
 
 
 
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.